Як з нами зв'язатися?
ZOLA в соціальних мережах
Отримайте консультацію щодо продукту
Назад
Назад
Магазини

Вибір вигину вій під час ламінування

Вибір вигину вій під час ламінування

При нарощуванні та ламінуванні вій ключовим фактором є вибір вигину. Він може бути різним: від ледь помітного до виразно округлого. Від напрямку та кута вигину істотно змінюється погляд та образ загалом. Змінюючи ці показники, можна візуально збільшити очі чи змінити їхню форму. Але, щоб досягти очікуваного ефекту, важливо розібратися в тому, які гілки вій бувають і як їх вибирати. Розкажемо.

Природний вигин вій: види

Напрям зростання вій у людей відрізняється і залежить це від генетичних особливостей. Так, розрізняють такі форми:

  • заокруглена. При ній формується природний завиток, вії спрямовані нагору;
  • пряма. У таємному випадку волоски «дивляться» вперед;
  • вниз. Як можна здогадатися, в такому випадку вії ростуть з нахилом вниз, чому погляд виглядає "сонним".

Корегувати напрямок та завитки можна за допомогою різних способів. Найпростіший – використання керлера, який просто загинає волоски. Але такий метод забезпечує результат лише на кілька годин, травмує вії і ніяк не впливає на довжину, густоту, виразність. Коригувати ці показники можна за допомогою нарощування чи ламінування. Причому обидві процедури можуть забезпечити різний ступінь завитка, тому потрібно розібратися які вигини вій бувають.

Вибір вигину вій під час ламінування

 

Які бувають вигини вій при нарощуванні

Різниця залежить від форми, глибини та ступеня заокруглення волосків. Вигини при нарощуванні вій класифікують за допомогою англійських букв:

  1. J – найбільш випрямлений згин, кут вигину невеликий, забезпечує натуральний вигляд. Така форма повторює природний напрямок зростання, але додає обсяг і довжину. Підійде J тим, хто хоче природний вигляд, додавши лише густоту або нарощування на нижньому столітті.
  2. В – досить складний у виконанні варіант, що передбачає невеликий підйом.
  3. D (CC) – найпопулярніший, забезпечує виразний завиток, виглядає не дуже природно, але надає гламурності.
  4. C – характерною рисою є закруглене закінчення волосків, що С допомагає створити романтичний і ніжний образ, теж користується попитом.
  5. B – трохи поминає J. Завитки формуються на краю волосків.
  6. M – підходить дівчатам, які мають рідкісні і не дуже довгі вії або якщо вони ростуть прямо і не підкручуються від природи.
  7. U – забезпечує найменш природний вигин, ляльковий ефект.
  8. L-вигин максимально повторює напрямок зростання, злегка його посилюючи.
  9. L+ - схожий на L, але відрізняється більш плавним закручуванням кінчиків волосків.

Цікаво, що L і L+ - найдовговічніші при нарощуванні, оскільки волокна кріпляться в основі століття. І навпаки, D і CC вимагають акуратнішого поводження, але й виразність погляду вони надають більше.

Види згинів при ламінуванні вій

Суть процедури полягає у наданні вій певного положення з подальшою фіксацією. Залежать вигини у ламінуванні вій від типу валика:

При виборі важливо враховувати розріз очей та довжину натуральних вій клієнта, щоб гармонійно обіграти їх, скоригувати пропорції. Наприклад, круглий завиток більше підійде дівчатам з довгими віями та мигдалеподібними очима. Він робить погляд відкритим. А ось для коротких – круглі валики та сильний вигин не підійдуть, навіть незручно його виконати, закріпити компенсатори для вій.

 

Вибір вигину вій під час ламінування

 

Оптимальний вигин залежно від типу очей

Окрім естетики при виборі типу завитка важливо враховувати, чи підійде він взагалі. Якщо ні, то і результат ламінування чи нарощування протримається недовго або в принципі не вдасться досягти потрібного ефекту. Тому перед процедурою важливо розібратися як вибирати вигини вій за формою очей:

  • мигдалеподібні – С-завиток та D допоможуть розкрити погляд, зробити розріз круглішим;
  • круглі – можна використовувати для надання мигдалеподібних обрисів або J (для очей невеликого розміру);
  • глибоко посаджені та прикриті – L, він добре «розорює» погляд, при цьому створює завиток ближче до кінчика, а початок – пряме, що зручно при глибоко посаджених очах;
  • нависла повіка – підійдуть варіанти, які «розкривають» погляд – M, D, C+, L+.

На особливу увагу заслуговують вікові очі. Для них потрібно вибирати максимально природний варіант, ляльковий ефект виглядатиме безглуздо.

Загалом, логіка вибору проста – для круглих очей вибирати види вигинів, що візуально витягують розріз; для мигдалеподібних та глибоко посаджених – ті, які округляють та розорюють погляд. Розібравшись у видах вигинів буде простіше досягти гармонійного та довговічного ефекту після процедури.

 

Нові публікації
Вибір вигину вій під час ламінування
Вибір вигину вій під час ламінування
Як відновити вії після ламінування
Як відновити вії після ламінування
Як змити фарбу для брів
Як змити фарбу для брів
Чим укласти брови
Чим укласти брови