Як з нами зв'язатися?
ZOLA в соціальних мережах
Отримайте консультацію щодо продукту
Назад
Назад
Магазини

Як відновити вії після ламінування

Як відновити вії після ламінування

Однією з основних тенденцій у beauty-сфері є відмова від нарощування вій. Замість нього дівчата вибирають ламінування. процедуру, яка не травмує волоски, а забезпечує догляд та природний ефект. У роботі лешмейкер використовують спеціальні склади, які надають вій блиск, здоровий вигляд, живлять корисними речовинами, піднімають їх і фіксують вигин. Тримається результат до кількох місяців за умови правильного догляду. І ось тут якраз багато дівчат припускаються помилок. Розкажемо, як доглядати ламіновані вії, щоб ефект зберігався максимально довго.

Правила догляду за першу добу після процедури

Догляд ламінованих вій починається відразу після виходу від майстра. І в першу чергу він полягає в тому, щоб на 24 години взагалі виключити будь-який … догляд. Першу добу мають найбільший вплив на результат після ламінування. Важливо дати складу закріпитись, щоб зберегти його ефективність. Тому в цей період особливо потрібно дотримуватися правил поводження з віями. Зокрема, протягом першої доби після процедури не можна:

  • мочити їх;
  • терти очі;
  • робити макіяж.

Вода (умивання, миття голови, купання в басейні) у першу добу після процедури може призвести до змивання засобу для ламінування, воно не встигне закріпитися. Як наслідок – дуже швидко зникне вигин.

Не можна також терти очі, поки склад не стабілізувався.

Макіяж теж на добу варто відкласти. Нанесення туші знижує ефективність складу, заважає йому закріпитися, через що ефект швидко розгубиться.

Ще не можна в першу добу після процедури відвідувати солярій, лазні та сауни, а спати потрібно акуратно, намагаючись унеможливити контакт очей з ліжком, щоб не зруйнувати завиток.

Іншими словами, у першу добу після ламінування потрібно максимально обмежити контакт вій з вологою, косметикою (і засобами для вмивання у тому числі) та дотиками. Це необхідно, щоб результат зберігся максимально довго. На цьому тонкощі поводження з віями не закінчуються. Після першої доби необхідно забезпечити правильний щоденний догляд. У цьому питанні також є тонкощі.

Як відновити вії після ламінування

 

Секрети повсякденного догляду: як доглядати за ламінованими віями вдома

Щоденний догляд є обов'язковим ритуалом, але необхідно переглянути свої засоби та процедури. Ламіновані вії не люблять агресивних засобів, активної дії, тому поводитися з ними потрібно обережно. Є кілька секретів та рекомендацій, які допоможуть забезпечити правильний догляд.

Перший – використання спеціальних засобів для зняття макіяжу. Косметика для догляду за віями потрібна м'яка. Пінки, гелі вибирати варто на водній основі і з щадною формулою. До речі, звичайна міцелярна вода не підходить, у ній є засоби, здатні знизити ефективність ламінуючого складу. Тому потрібно підібрати спеціальну або не використовувати її на шкірі навколо очей.

Другий секрет – відмову від водостійкої туші. Заразом розповімо, чи можна фарбувати вії після ламінування. Насправді – можна, хоча після процедури вони і так виглядають яскравіше, доглянутіше. Але використовувати потрібно звичайну туш. Водостійку складніше змити, потрібно більше зусиль, через що доведеться терти вії, що призведе до руйнування завитка та укладання.

Третій – харчування. Використовувати потрібно масло для вій, яке необхідно наносити на ніч на чисті очі. Робити це потрібно кілька разів на тиждень. Причому використовувати потрібно саме косметичне масло, не звичайне оливкове або рицинова з аптеки, наприклад. Косметичні масла проходять ретельне очищення та підготовку, мають більш легку текстуру та містять цілий комплекс олеїнових кислот та вітамінів, які забезпечують глибоке харчування вій. 

Допоможе забезпечити додатковий догляд та ботокс для вій. Його роблять разом із процедурою ламінування. Суть зводиться до нанесення на волоски складу, який забезпечує глибоке харчування та догляд, допомагає підтримувати здоров'я вій, зміцнює їх.

Також вії потрібно розчісувати вранці, щоб вони виглядали акуратно, зберігали форму.

Важливим етапом у щоденному догляді є захист від сонця. Ультрафіолет може пошкодити вій, що ламінують, знизити тривалість ефекту. Тому в сонячні дні необхідно носити окуляри з УФ-захистом, притіняти обличчя бейсболкою або капелюхом.

 

Як відновити вії після ламінування

 

Чому важливо правильно доглядати ламіновані вії

Рекомендації, які дають лешмейкери – це не просто слова. Процедура ламінування має на увазі вплив на вії спеціальних складів, які проникають глибоко в структуру волосків, фіксують вигин. Але для отримання бажаного результату важлива не тільки майстерність фахівця та якість засобів для ламінування, а й правильний догляд. Він необхідний для:

  1. Продовження ефекту. Використання правильної косметики та догляд за віями дозволяє продовжити результат ламінування до кількох місяців.
  2. Запобігання пошкодженню волосків. Акуратне поводження зводить до мінімуму ризик травмування вій після хімічного впливу, що знижує ймовірність їх ламкості, випадання.
  3. Підтримка здоров'я. Живлення та зволоження – ключові фактори, від яких залежить зростання та зміцнення вій, тому необхідно включити у догляд олії та сироватки з вітамінними комплексами.
  4. Поліпшення зовнішнього вигляду. Правильний регулярний догляд надає віям здорового вигляду, блиску, захищає від негативного впливу зовнішніх факторів.
  5. Запобігання випаданню.

Насамкінець зазначимо, що догляд за віями після ламінування не складний. Він не потребує особливих навичок, витрат часу, але при цьому важливий. Правильний догляд допомагає зберегти вії, що ламінують, красивими, здоровими і продовжує ефект після процедури.

 

Нові публікації
Вибір вигину вій під час ламінування
Вибір вигину вій під час ламінування
Як відновити вії після ламінування
Як відновити вії після ламінування
Як змити фарбу для брів
Як змити фарбу для брів
Чим укласти брови
Чим укласти брови