Однією з основних тенденцій у beauty-сфері є відмова від нарощування вій. Замість нього дівчата вибирають ламінування. процедуру, яка не травмує волоски, а забезпечує догляд та природний ефект. У роботі лешмейкер використовують спеціальні склади, які надають вій блиск, здоровий вигляд, живлять корисними речовинами, піднімають їх і фіксують вигин. Тримається результат до кількох місяців за умови правильного догляду. І ось тут якраз багато дівчат припускаються помилок. Розкажемо, як доглядати ламіновані вії, щоб ефект зберігався максимально довго.
Правила догляду за першу добу після процедури
Догляд ламінованих вій починається відразу після виходу від майстра. І в першу чергу він полягає в тому, щоб на 24 години взагалі виключити будь-який … догляд. Першу добу мають найбільший вплив на результат після ламінування. Важливо дати складу закріпитись, щоб зберегти його ефективність. Тому в цей період особливо потрібно дотримуватися правил поводження з віями. Зокрема, протягом першої доби після процедури не можна:
- мочити їх;
- терти очі;
- робити макіяж.
Вода (умивання, миття голови, купання в басейні) у першу добу після процедури може призвести до змивання засобу для ламінування, воно не встигне закріпитися. Як наслідок – дуже швидко зникне вигин.
Не можна також терти очі, поки склад не стабілізувався.
Макіяж теж на добу варто відкласти. Нанесення туші знижує ефективність складу, заважає йому закріпитися, через що ефект швидко розгубиться.
Ще не можна в першу добу після процедури відвідувати солярій, лазні та сауни, а спати потрібно акуратно, намагаючись унеможливити контакт очей з ліжком, щоб не зруйнувати завиток.
Іншими словами, у першу добу після ламінування потрібно максимально обмежити контакт вій з вологою, косметикою (і засобами для вмивання у тому числі) та дотиками. Це необхідно, щоб результат зберігся максимально довго. На цьому тонкощі поводження з віями не закінчуються. Після першої доби необхідно забезпечити правильний щоденний догляд. У цьому питанні також є тонкощі.