
Підкручені пухнасті вії – найпростіший і ефективніший спосіб розкрити погляд, зробити його більш виразним і надати образу доглянутості. З цієї причини дівчата використовуються різні способи, щоб досягти завитка. Буває завивка вій короткостроковою та довгостроковою, і робити її можна, як удома, так і у майстра. Розкажемо, які методи допоможуть досягти бажаного ефекту і чи завжди потрібна процедура.
Способи завивки вій у домашніх умовах
Вдома надати гарний завиток можна кількома методами:
- тушею;
- керлер;
- термостайлер.
Кожен спосіб має свої переваги та недоліки.
Туша
Це найпростіший і найдоступніший спосіб створити завиток. Сьогодні є у продажу кошти зі щіточкою спеціальної форми, яка піднімає вії. У той же час на волоски наноситься туш, яка швидко застигає і фіксує завиток.
Серед переваг методу: швидкість досягнення бажаного ефекту, натуральний вигин та насичений колір. Але є й мінус: тушшю не вийде досягти вираженого завитка і короткочасного результату. У кращому разі він збережеться на кілька годин і то за умови, що не доведеться перевдягатися, вмитися, вийти на вулицю у сильний вітер чи дощ.
Керлер
Другий спосіб - використовувати керлер. Так називають спеціальні механічні щипці для завивки вій. Цей спосіб ефективніший за попередній, при цьому такий самий і доступний. Використовувати керлер можна хоч щодня.
Сутність процедури зводиться до того, щоб захопити вії якомога ближче до віку (але не притуляти щипці до шкіри), після чого стиснути ручки, щоб защемити волоски. Поступово піднімаючи керлер вгору, потрібно переміщати його по всій довжині, притискаючи їх при цьому, щоб сформувався виразний вигин вій. Після – можна нанести туш або гель-фіксатор.
Рада: перед використанням інструмент варто нагріти феном або під струменем гарячої води, тоді ефект буде більш стійким.
Серед переваг методу - це простота і універсальність. Але є мінуси: механічна завивка може призвести до ламкості вій, якщо щипці неякісні або використовуються неправильно. , то зникне ефект швидше.
Термостайлер
З'явилися такі девайси відносно недавно і є мініатюрною подобою плойки для волосся. Тільки використовують їх для вій. Він також підключається до електромережі (для нагрівання).
Перед тим, як почати формувати завиток, термостайлер потрібно включити в мережу, щоб він нагрівся. Далі працювати з ним потрібно за принципом механічних щипців - затискати вії біля коріння і плавними рухами вгору починати формувати вигин.
Серед плюсів: мініатюрна плойка для вій забезпечує непоганий вигин та хорошу фіксацію, забезпечує швидкий ефект. Підходить спосіб для вій будь-якої довжини та жорсткості. Мінуси: ефект зберігається до контакту з вологою, тобто більш ніж на 1 день його не вистачить.
По суті всі домашні способи відрізняються простотою і доступністю, і всі вони не здатні забезпечити тривалий результат. Крім того, регулярне використання керлера або термостайлера може спровокувати випадання та ламкість. Щоб не допустити проблем, обов'язково потрібно підключити засоби для догляду за віями до своєї щоденної рутини у ванній. Великий їхній вибір є в каталозі Zola. А якщо хочеться тривалий ефект, краще підкрутити вії в салоні. Є кілька послуг, які допоможуть