Ефект лисички – одна з найпопулярніших і популярних технік макіяжу. Вії лисячий погляд візуально роблять око більше, витягуючи його, а сам розріз – більш витонченим. Жінки вдаються до різних способів, що допомагають досягти такого результату. Хтось віддає перевагу косметиці та грамотному мейк-апу, інші - накладні вії лисячий погляд, а треті – звертаються до lash-майстрів.
Особливості нарощування лисичок
Дана техніка є однією з основних у lash-індустрії. Характерною рисою, яка відрізняє лисячий погляд нарощені вії, є поступове подовження по всій ширині століття. Досягається ефект за рахунок переходу від коротких волокон внутрішнього куточка до довших до зовнішнього. Працюють майстри в основному з довжиною від 5 до 13 мм, які підходять для щоденного носіння. При цьому важливо ще підібрати вигин, від цього параметра залежить кінцевий ефект:
- В – створює сексі підведення;
- С або С+ - забезпечує класичний результат лисячого погляду;
- D – виразно підкручений ефект лисячих вій;
- L – витягнуту стрілочку.
Ще один важливий параметр – густота. Якщо вибрати на лисячий погляд вії 2D, то буде менше обсягу, але в цілому ефект вийде природнішим. А якщо 3D, то лисичка вийде пишніше та виразніше.
Нарощені вії лисячий погляд оптимально підходять для тих, хто любить природність. Вони не створюють лялькового ефекту, але при цьому наголошують на виразності очей. Але важливо враховувати, що ця техніка не завжди може бути використана.
Як виконується процедура нарощування
Щоб домогтися лисячого погляду, майстру важливо забезпечити плавний перехід від меншої довжини до більшої без різких контрастів. Для цього волоски різної довжини приклеюють послідовно. Кріпляться волокна пучками чи стандартним методом. Другий варіант хоч і вимагає більше часу, але практичніше, оскільки випадати вії будуть по одній, а отже, загалом ефект збережеться довше.
При нарощуванні пучками корекція буде потрібна частіше. Але саме пучкова техніка дає можливість зробити вії лисячий погляд з мокрим ефектом.
Для отримання «стрілки», волокна кріплять в 0,5 мм від коріння вій. При цьому використовують водостійкі клейові суміші із пластичною текстурою після застигання.
Залежить результат від кількох факторів. Насамперед важливі розхідники. Для якісного результату необхідні професійні засоби. Вони в асортименті доступні у каталозі бренду Zola. Також у продажу є склади для ламінування вій та розхідники для роботи lash-майстрів. Другий фактор – догляд. Якщо він неправильний, то ефект збережеться недовго.