Як з нами зв'язатися?
ZOLA в соціальних мережах
Отримайте консультацію щодо продукту
Назад
Назад
Магазини

Як стати бровістом

Як стати бровістом

Бровист – це чарівник, який допоможе створити стильний доглянутий образ, зробити погляд більш виразним і яскравим. Крім того, майстер здатний навіть візуально скоригувати пропорції обличчя, зробивши їх більш гармонійними. Звісно, ​​за умови, що він добре володіє технікою. А для цього треба вчитися. У даній справі багато тонкощів та нюансів, але освоївши їх можна не лише зробити свої брови ідеальними, а й здобути сучасну перспективну професію, яка приноситиме хороший дохід. Про те, що має вміти майстер і як стати бровістом – розкажемо просто зараз.

Навчання: де можна отримати знання

Щоб стати brow-майстром, потрібно пройти навчання. Для отримання базових знань можна записатись на курси бровиста. Тут можна освоїти:

  • ази професії, техніки фарбування та корекції, матеріалами;
  • догляд за бровами;
  • архітектуру брів та особливості роботи з інструментами;
  • ботокс для брів та ламінування;
  • базову колористику;
  • організацію робочого місця та правила дезінфекції.

При цьому краще не заощаджувати та записуватись у хорошу школу. Знайти таку можна за низкою показників: відгуками; результатам випускників – добре, якщо серед них є відомі бровісти; умовам та програмам навчання – чим ширший курс, більше методик розглядається, тим краще, тим повнішими будуть знання.

Але важливо розуміти, що класний бровіст з нуля одразу після курсів не вийде. Навіть якщо все розбирати, запам'ятовувати та вивчити програму. Щоб реалізуватися у професії, потрібно розвиватися та розширювати знання, навички, освоювати нові матеріали та техніки. Досягти потрібного результату допоможуть тренінги та майстер-класи фахівців високого класу. Для цього можна записатися в Zola школу.

Тут працюють кваліфіковані майстри, які регулярно підвищують рівень та освоюють нові техніки, займають призові місця на змаганнях та можуть впоратися з будь-якими, навіть найскладнішими бровами. На семінарах вони діляться досвідом, знаннями, секретами та лайфхаками, які допомагають досягти професійного результату

Як стати бровістом

Переваги професії

Кожна зайнятість має свої плюси та сильні сторони. Професія бровист теж. Ось її переваги:

  1. Активний попит на послуги. Сьогодні дівчата приділяють велику увагу догляду за бровами, тренди постійно змінюються, щоб їм слідувати – необхідний професійний підхід.
  2. Широкі змогу розвитку. Можна освоїти лише один напрямок і рости професійно у висоту, але можна також рости і в ширину, освоюючи різні види послуг: фарбування, перманентний макіяж, ламінування та ін.
  3. Доступність. Щоб стати бровістом не потрібно закінчувати університет і витрачати кілька років, освоїти професію можна всього за кілька місяців, для цього є різні способи: курси, школи, майстер-класи, відео на YouTube.
  4. Мобільність. Працювати можна в салоні, вдома, на виїзді, все, що потрібно для бровиста, збожеволіє в невеликий кейс або сумку.
  5. Можливість коригувати графік роботи.
  6. Перспективність. «Стеля» доходу в буквальному значенні немає, майстер може сам визначати свій рівень зп та завантаженість.

А ще майстри-бровісти, які хочуть залишатися затребуваними, постійно освоюють нові матеріали та техніки, оскільки вони часто змінюються, з'являються новинки. Завдяки цьому відзначається динамічність професії, немає відчуття застою, глухого кута.

Що має вміти бровист

Щоб зрозуміти, чи підійде професія brow-мейкера, важливо одразу розібратися, які якості, як професійні, так і людські він повинен мати. Робота не повинна сприйматися як тягар і викликати роздратування. Потрібно, щоб професія приносила задоволення, тільки тоді буде бажання в ній розвиватись і вдасться досягти висот. В цілому ж, якщо говорити про важливі навички, то обов'язково майстер бровіст повинен вміти:

  1. Вибудовувати архітектуру та вміти створювати ідеальну форму, яка гармонійно підходить до типу обличчя клієнта. Для цього потрібно вміти правильно визначити основні точки: старту, висоти дуги та закінчення.
  2. Розбиратися в техніках та методах фарбування, змішування барвників та розуміння їх нюансів, щоб отримувати відтінки потрібного кольору та глибини.
  3. Розуміти принципи анатомії та будови обличчя.
  4. Знати основи догляду за бровами та вміти підбирати товари для догляду за ними.

Ще однією важливою навичкою є вміння слухати. Бровіст повинен вміти задовольнити запити клієнтів, коли до нього приходять із конкретними побажаннями. Але при цьому майстер повинен виконати їх так, щоб результат вийшов гармонійним для зовнішності. Фахівець не повинен нав'язувати свою думку чи переконувати клієнта. Необхідно вміти тактовно обговорити побажання, запропонувати ідеї, як покращити бажаний результат.

Звичайно, це не все. Щоб стати конкурентним майстром, потрібний високий рівень майстерності. Забезпечити його можна лише, отримавши гарне навчання та постійно вдосконалюючи навички. Ну і звичайно, необхідно створити умови для роботи.

 

Як стати бровістом

Які засоби потрібні для роботи бровістом

Щоб розпочати кар'єру brow-мейкера, потрібно запастися косметикою та інструментами:

  • Пінцети та нитки для тридингу, віск – для корекції форми брів.
  • Пензлики і щіточки – для змішування складів та їх нанесення.
  • Ножиці – для обрізання подовжених волосків.
  • Фарба для брів – для надання потрібного відтінку.
  • Склади для очищення: гелі, пінки, скраби, шампуні.
  • Засоби для догляду: віск, сироватка, олії.
  • Гелі та фіксатори – для закріплення форми.
  • Шаблони – щоб було простіше створити симетричну форму. 
  • Дзеркало.
  • Гарне освітлення.
  • Антисептичні засоби.
  • Рукавички.

Товари для бровістів краще вибирати професійні, розраховані на застосування в салоні. Замовити їх можна у нас. На сайті доступні інструменти, матеріали та розхідники від бренду Zola – виробника професійних товарів для brow-мейкерів.

 

Нові публікації
Процедура фарбування брів
Процедура фарбування брів
Як підібрати валики для брів
Як підібрати валики для брів
Способи завивки вій
Способи завивки вій
Як заточити пінцет для брів
Як заточити пінцет для брів