Як з нами зв'язатися?
ZOLA в соціальних мережах
Отримайте консультацію щодо продукту
Назад
Назад
Магазини

Архітектура брів

Архітектура брів

Виразні брови – одна з основних рис особи, здатна збалансувати пропорції, зробити образ стильним, привабливим. Звичайно, за умови, що вони мають правильну форму, гарно укладені. Досягти такого результату допомагає архітектура брів. Для майстрів-бровістів ця техніка є однією з основних у роботі, тому важливо детально її вивчити, розібратися в нюансах.

Що таке архітектура брів

Під цим терміном мається на увазі створення форми з використанням різних технік, методів. Серед них:

  • коригування густоти – видалення зайвих волосків за допомогою нитки, воску, пінцету;
  • фарбування. Використовується хна або фарба для брів;
  • перманентний макіяж.

Розбираючись, що таке архітектура брів, може здатися, що складного у процесі нічого немає. Достатньо просто видалити волоски, пофарбувати брову. Але насправді дуже важливо не тільки вміти намалювати форму, а створити її з урахуванням типу обличчя, щоб усі риси виглядали гармонійно. Це ціла наука, яка включає багато тонкощів, вимагає від майстра знань, розуміння, як правильно працювати. Теорія архітектури брови включає багато положень та нюансів, розглянемо всі основні моменти покроково.

З чого складаються брови

На перший погляд не зрозуміло, які можуть бути складові. Але умовно брови поділяють на 2 частини. Перша – до зламу (тіло), друга – після зламу (хвіст).

При правильній пропорції перша частина повинна становити 2/3 від усієї довжини брови, а друга – 1/3. Причому, тіло може бути і більше, але хвіст – ndash; максимум 1/3. В іншому випадку вийде ефект втомлених чи сумних очей. Ці пропорції обов'язково потрібно дотримуватись при побудові архітектури, створенні форми брови.

Основні вимоги для симетрії

Брові розташовані на частини лобової кістки – надбрівної дуги. Вони умовно поділяють обличчя на верхню та середню третину. При цьому саму особу прийнято розділяти на 3 частини:

  • перша – від лінії росту волосся до брів;
  • друга – від кінчика носа до брів;
  • третя – від кінчика носа до краю підборіддя.

Згідно з правилом золотого перерізу, ці три частини мають бути рівними, але така пропорція спостерігається не завжди. Через це часом непросто створити правильну форму брів. І в таких випадках на допомогу приходить наука. симетрія. Для брів вона визначається у двох площинах: по вертикалі та по горизонталі.

Симетрія по вертикалі визначається за трьома відстанями: від центру чола до початку брови, до вигину (в ідеалі повинен розташовуватися по зовнішньому краю райдужної оболонки) і до кінчика. Вони мають бути однаковими з обох боків. Якщо є відмінності, це вказує на асиметрію по вертикалі.

По горизонталі симетрія визначається верхівкою брів. Верхні точки вигину повинні розташовуватися на одній лінії за дотримання ідеальних пропорцій. Але в житті таке трапляється рідко, тому зазвичай майстрам доводиться мати справу з асиметрією по горизонталі.

Невідповідності у симетрії є причиною неоднакової форми, а також ускладнює оформлення брів. Щоб візуально вирівняти їх, збалансувати пропорції обличчя, створити гарні акуратні обриси при макіяжі, забарвленні або перманенті вдаються до такого прийому, як архітектура. Для її виконання потрібно знати деякі тонкощі, правила.

Архітектура брів

Покрокова побудова архітектури брів

Розібравшись із поняттям симетрії, можна приступати до створення форми. На цьому етапі визначаються точки брів, якими будуватиметься все обрис. Їх основних три: початок, вигин та кінець. Архітектура брів покроково допоможе розібратися, як правильно працювати.

Перший крок: визначаємо початок брови

Всі схеми архітектури брови починаються з пошуку точки початку. Визначити її можна носом. Використовують для цього пензлик, олівець. Їх прикладають вертикально до внутрішнього кута крил носа. Саме за цією лінією на рівні брови вони повинні починатися. Визначивши початок, можна приступати до подальшої побудови.

Другий крок: визначаємо дугу

Це другий етап. Дуга дозволяє надати очам виразності. При побудові теж використовують пензлик чи олівець. Їх прикладають так, щоб стрижень проходив над райдужкою через центр внутрішнього куточка носа. У точці, де ця лінія перетинається з бровою – повинен розташовуватися пік дуги, що формує вигин.

Важливо: дуги зазвичай проходять трохи вище природної лінії брів.

Третій крок: визначаємо кінець брови

Щоб знайти місце, де має закінчитися брова, пензлик або олівець, необхідно прикласти так, щоб вони торкалися зовнішнього краю крила носа, перетинаючи зовнішній кут ока. Місце на краю надбрівної дуги, де проходить стрижень і є областю закінчення брови.

Після того, як визначено основні точки, робиться розмітка брів ниткою або олівцем. Накреслення ліній дозволяє задати потрібні контури, розмір.

Четвертий крок: визначаємо товщину

Розмітка брів включає також добір ширини. Залежить вона насамперед від типу особи, також враховуються переваги клієнта. Щоб встановити потрібну ширину – слід обвести контур по лінії росту волосків або трохи за її межами.

П'ятий крок: підкреслюємо та заповнюємо брову

Для того, щоб задати потрібний тон, заповнити порожнечі використовуються різні косметичні засоби та техніки:

  • перманентний макіяж;
  • декоративна косметика;
  • фарба.

При використанні олівця або тіней, потрібно намагатися робити короткі м'які штрихи у напрямку росту волосків. Так вийде природніший результат.

Архітектура брів фарбою або хною допомагає підкреслити форму, надати потрібного відтінку, при цьому забезпечує тривалий ефект. Особливо рекомендується використовувати такий прийом дівчатам зі світлими або рідкісними бровами, а також жінкам з сивиною. Результат зберігається до 2-3 тижнів

Заповнення кольором дозволяє приховати лисини та просвіти, надає візуальну щільність та однорідність кольору. Але важливо правильно накладати пігмент. Потрібно пом'якшити кінець і початок брови, наголосивши при цьому на дузі, так можна отримати природний ефект.

Архітектура брів

Які інструменти потрібні для архітектури брів

Під час роботи з бровами, майстру необхідний цілий арсенал підручних засобів та аксесуарів. Серед основних такі інструменти та матеріали:

  • пінцет для брів;
  • ножиці для стрижки волосків;
  • пензлик для тіней, фарби;
  • гелі, воски, які допомагають надати волоскам потрібний напрямок, закріпити форму, забезпечити довготривале укладання.

Також необхідна нитка для розмітки або спеціальна паста, олівець. Вони необхідні для створення ліній при побудові архітектури, створенні форми.

Архітектура брів залежно від типу обличчя

При створенні форми перед майстром стоїть завдання не просто задовольнити запит клієнта, а й зробити так, щоб усі риси гармонійно поєднувалися. Підбирається архітектура брів під форму обличчя індивідуально, з урахуванням основних пропорцій та інших характеристик. Щоб простіше визначити тип дуги, можна орієнтуватися на загальні рекомендації для різних форм обличчя:

  1. Овал. Такий тип вважається універсальним, до нього підходить будь-яка архітектура.
  2. Квадрат. Для обличчя з такою формою краще вибирати м'яку, трохи закруглену дугу брів, прямі можуть зробити вигляд грубішим.
  3. Коло. На круглих обличчях добре виглядають вертикальні витягнуті брови. Додатково візуально витягнути пропорції можна за рахунок створення вищої арки.
  4. Трикутник. Для такої особи потрібні брови із трохи закругленою плавною формою. Вони не повинні бути тонкими, інакше візуально посилиться сприйняття ширини нижньої частини обличчя.
  5. Ромб. За такої форми обличчя необхідно уникати гострих кутів у процесі створення архітектури брів.

При цьому обов'язково слід орієнтуватися на інші риси обличчя, будувати архітектуру так, щоб осьова лінія брови проходила через три основні точки, про визначення яких ми писали вище.

Чим архітектура брів відрізняється від корекції та моделювання

Це одне з найчастіших питань серед початківців brow-майстрів. Різниця між ними в результаті.

Моделювання брів (або корекція) – це надання акуратнішого виду на основі природної форми. При цьому використовуються методики видалення зайвих волосків та фарбування.

Архітектура дозволяє створити будь-яку бажану форму. Тобто на обличчі створюється ескіз брів у новому контурі з дотриманням пропорції та симетрії, після чого порожнечі заповнюються кольором, а форма фіксується.

Нові публікації
Як змити фарбу для брів
Як змити фарбу для брів
Чим укласти брови
Чим укласти брови
Архітектура брів
Архітектура брів
Інноваційна Система Розвитку у Б’юті Сфері
Інноваційна Система Розвитку у Б’юті Сфері